Ekibimiz

OLCAY GÜNER, Klinik Psikolog (Ph.D.)

OLCAY GÜNER, Klinik Psikolog (Ph.D.)

Lisans Eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde yapan Güner (1986), ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, Klinik Psikoloji Bölümü -Yüksek Lisans Derecesi ile ‘Klinik Psikolog’ ünvanı almıştır (1988). Daha sonra Marmara Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünde Doktora çalışmasını tamamlamıştır (2013).

Devamını oku…


NUR DİNÇER GENÇ, Klinik Psikolog

NUR DİNÇER GENÇ, Klinik Psikolog

1986 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü`nde lisans eğitimini tamamladı. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, Psikiyatri Bölümünde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını tamamlamış ve Klinik Psikolog unvanı almıştır. Okul öncesi kurumlarında danışman ve yönetici olarak çalıştıktan sonra, Özel Yüzyıl Işıl Okulları`nda psikolojik danışmanlık biriminde görev almıştır.

Devamını oku…


GAYE AVŞAR, Psikolojik Danışman

GAYE AVŞAR, Psikolojik Danışman

Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü (1993) mezunudur. Galatasaray Lisesi ve Yüzyıl Işıl Ortaokulu’ndaki rehber öğretmenlik görevinden sonra Işıltı Psikolojik Danışmanlık Merkezi ve Davranış Bilimleri Enstitüsü’nde özel eğitim uzmanı ve psikolojik danışman olarak çalışmıştır.

Devamını oku…


IRMAK GÜLTEKİN, Psikolog

IRMAK GÜLTEKİN, Uzman Klinik Psikolog / Psikoterapist

İstanbul Bilgi Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı Yetişkin alt dalı mezunudur. “Experiences of Psychotherapists Who Work with Adult Syrian Refugees in the Presence of An Interpreter (Suriyeli Yetişkin Mültecilerle Tercümen Eşliğinde Çalışan Psikoterapistlerin Deneyimleri)” isimli tez çalışmasıyla uzmanlığını almıştır.

Devamını oku…


MERVE ADLI İŞLEYEN, Psikolog

MERVE ADLI İŞLEYEN, Psikolog

İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, lisans eğitimine başladığı Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden ve Bilişsel ve Beyin Bilimleri Sertifika Programı’ndan mezun oldu.

Devamını oku…


ZEYNEP GÜNDÜZTEPE, Klinik Psikolog

ZEYNEP GÜNDÜZTEPE ANDONYADİS, Klinik Psikolog

Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Eğitimi sırasında klinik psikoloji ve fizyolojik psikoloji derslerinin araştırma asistanlığını üstlenmiştir. Lisans eğitimi süresince Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve G.A.T.A Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nde klinik stajlarını yürütmüştür.

Devamını oku…


GÜNEŞ GÜMAN, Psikolog

GÜNEŞ GÜMAN, Psikolog

Lisans eğitimini 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladı. Öğrenimi sırasında Balıklı Rum Hastanesi Anatolia Klinikleri’nde psikiyatri, alkol bağımlılığı ve madde bağımlılığı servislerinde staj yaptı.

Devamını oku…


ENGİN ÇIKRIKÇI, Yönetici Asistanı

ENGİN ÇIKRIKÇI, Yönetici Asistanı

Şişli Endüstri Meslek Lisesi mezunu olan Çıkrıkçı, onbeş yılı aşkın süredir psikolojik danışma merkezlerinde asistanlık yapmaktadır. Arkabahçe’nin kurulduğu Mayıs 2011 yılından beri çekirdek kadroda yer alan Çıkrıkçı, merkezin tüm iletişim, asistanlık ve koordinasyon işlerini başarıyla yürütmektedir.

Devamını oku…