Ekibimiz

OLCAY GÜNER, Klinik Psikolog (Ph.D.)

OLCAY GÜNER, Klinik Psikolog (Ph.D.)

Lisans Eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde yapan Güner (1986), ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, Klinik Psikoloji Bölümü – Yüksek Lisans Derecesi ile “Klinik Psikolog” unvanını almıştır (1988). Daha sonra Marmara Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünde Doktora çalışmasını tamamlamıştır (2013).

Devamını oku…


NUR DİNÇER GENÇ, Klinik Psikolog

NUR DİNÇER GENÇ, Klinik Psikolog

1986 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, Psikiyatri Bölümünde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını tamamlamış ve Klinik Psikolog unvanını almıştır. Okul öncesi kurumlarında danışman ve yönetici olarak çalıştıktan sonra, Özel Yüzyıl Işıl Okulları’nda psikolojik danışmanlık biriminde görev almıştır.

Devamını oku…


GAYE AVŞAR, Psikolojik Danışman

GAYE AVŞAR, Psikolojik Danışman

Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü (1993) mezunudur. Galatasaray Lisesi ve Yüzyıl Işıl Ortaokulu’ndaki rehber öğretmenlik görevinden sonra Işıltı Psikolojik Danışmanlık Merkezi ve Davranış Bilimleri Enstitüsü’nde özel eğitim uzmanı ve psikolojik danışman olarak çalışmıştır.

Devamını oku…


N. Elif Aksoy, Uzman Psikolojik Danışman

N. ELİF AKSOY, Uzman Psikolojik Danışman

Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2010) bölümü mezunudur. Ardından uzmanlık eğitimini yine Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2019) bölümünde tamamlayarak uzman psikolojik danışman unvanını almıştır.

Devamını oku…


Zühre Korkmaz, Psikolojik Danışman, Psikoterapist

ZÜHRE KORKMAZ, Psikolojik Danışman

2011’de Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde lisans eğitimini aldı. Sanatın, eylemin ve ilişkinin iyileştirici gücüne inan Korkmaz, ilk olarak İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nde Psikodrama Grup Psikoterapisi Temel Aşama Eğitimi tamamladı. Ardından İngiltere’de Psikodrama ve Sosyodrama çalışmalarına devam etti.

Devamını oku…


Esra Başöz Özden

ESRA BAŞÖZ ÖZDEN, Klinik Psikolog

2005 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olan Esra Başöz Özden, 2008 yılında Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’nı tamamlayıp ‘Klinik Psikolog’ unvanını aldı. Yüksek lisans tezini panik bozukluğu üzerine yazdı.

Devamını oku…


Dilara Aydın

DİLARA AYDIN, Klinik Psikolog

Psikoloji Lisans Eğitimini 2021 yılında ‘Onur Derecesi’ ile İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2020 yılında Marmara Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon Eğitim Sertifika Programı’nı başarı ile tamamlamıştır. 2021 yılı itibariyle başlamış olduğu Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı kapsamında ‘’Anne ve Çocuk Etkileşiminin Çocukların Duygu Düzenleme ve Sosyal Beceri Performansı Üzerindeki Etkileri’’ üzerine çalışmaktadır.

Devamını oku…


ENGİN ÇIKRIKÇI, Yönetici Asistanı

ENGİN ÇIKRIKÇI, Yönetici Asistanı

Şişli Endüstri Meslek Lisesi mezunu olan Çıkrıkçı, onbeş yılı aşkın süredir psikolojik danışma merkezlerinde asistanlık yapmaktadır. Arkabahçe’nin kurulduğu Mayıs 2011 yılından beri çekirdek kadroda yer alan Çıkrıkçı, merkezin tüm iletişim, asistanlık ve koordinasyon işlerini başarıyla yürütmektedir.

Devamını oku…