Sanat Terapisi Çalışma Grubu 12 Ekim’de Datça’da!

Sanat Terapisi Çalışma Grubu 12 Ekim'de Datça'da!
12 Ekim 2018
Etiketler: , , , ,
Kategoriler: Geleneksel Dışavurumcu Sanat Terapisi – Atölyelerimiz

Usulca Datça’da İpuçlarını Yakala!

Doğayı dinlemek, onun ritmini yakalamak, karşına çıkan yol göstericilerin farkına varmak için “Haydi Datça’ya!”

12-13-14 EKİM 2018, Mehmet Ali Ağa Konağı, Datça

KENDİ ZAMANINA BIRAKMAK MI? KONTROL ALTINA ALMAK MI?

Doğayı dinlemek, onun ritmini yakalamak, karşına çıkan yol göstericilerin farkına varmak için “Haydi Datça’ya!”

Çalışmamızı yönetecek olan Kln. Psk. Dr. Olcay Güner ve Kln. Psk. Nur Dinçer Genç, sizleri nefis bir doğanın şemsiyesi altında resmetmeye, yazmaya, dans etmeye, sanat yapmaya, yaratıcılığınızı uyandırmaya, kendiniz ve çevrenizle olan ilişkilerinizi irdelemeye, geliştirmeye davet ediyor.

Bu çalışma sanat terapisini tanımanıza, deneyimlemenize ve kış üretkenliğinizi arttırmak için yazdan kalan son sıcaklığı usulca depolamanıza yol açacaktır.

BİLGİ VE KAYIT İÇİN: Asistanımız Engin Çıkrıkçı’yla iletişime geçebilirsiniz. 0532 370 60 19/ 0212 219 24 44 Mehmet Ali Ağa Konağı/ Datça http://www.kocaev.com/

Mehmet Ali Ağa Konağı, yalnız Datça’da değil, tüm Akdeniz yöresinde günümüze ulaşabilmiş en eski sivil mimari örneklerinden biri olarak anılır. Mehmet Ali Ağa Konağı bugün doğaya, geleneğe ve çevreye duyduğu saygıyla yenilenen ve hayata katılan bugünkü konumuyla “butik otel” kavramını aşarak kültür turizmi için çizgi dışı bir müze oteldir. Bu tılsımlı konak “Tanrının uzun ve sağlıklı yaşamasını istediği kullarını gönderdiği yer” olan Datça’da tarihi yaşamak, tarihle yaşamak ve bugünden geçmişe dokunmayı arzulayan misafirlerini bekliyor.

Akdeniz yöresine özgü bitki ve çiçekleri, portakal ve limon ağaçları, ahşap köprüleri, su oyunları oluşturan kaskatları ve antik çeşmeleriyle bahçenin her köşesinde ayrı bir sürpriz var. Gizli bahçeleri, çardakvari oturma grupları, güneşlenme ve seyir teraslarıyla konak bahçesi bir mutluluk vahası.